هزینه استخدام پرستار کودک با تجربه و کار بلد در فرمانیه

پرستار کودک در فرمانیه , استخدام پرستار ویژه کودکان : امروزه نگهداری از کودک به تنهایی به دلایلی از جمله مشغله ی کاری برای والدین مقدور نمی باشد. از این رو استخدام پرستار کودک می تواند راه حل مناسبی برای این مشکل باشد. امروزه مراکز آسایشی-مراقبتی این امکان را فراهم کرده که والدین بتوانند کودک خود را بدون نگرانی به یک پرستار ماهر بسپارند. مرکز آسایش مراقبتی ایده آل با داشتن مجوز رسمی از معاونت درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گامی مهم زمینه مراقبت از کودک، بیمار و سالمند برداشته است. اگر شما به یک پرستار کودک در فرمانیه نیاز دارید، می توانید به این مرکز مراجعه نمایید. پرستاران این مرکز در زمینه پرستاری از کودک دوره های آموزشی را سپری کرده و مهارت لازم در این زمینه کسب کرده اند.

پرستار کودک در فرمانیه

موارد قابل توجه در استخدام پرستار کودک

موضوع پرستار کودک به دلیل نداشتن وقت والدین برای نگهداری و مراقبت از کودک و نگرانی آن ها در مورد چگونگی مراقبت از کودک بسیار پراهمیت شده است. ممکن است این سوالات برای اکثر والدین پیش آید. اینکه چگونه یک پرستار کودک خوب استخدام نماییم؟ در ادامه باید بگوییم که؛ یک پرستار خوب پرستاری است که از دیدن کودک شما خوشحال شود، و بتواند لحظه های لذت بخشی در کنار کودک شما سپری کند.

 • یک پرستار کودک بایستی توانایی برقراری ارتباط با کودک شما را داشته باشد و بتواند اعتماد کودک شما را جلب کند.
 • پرستار کودک بایستی صبور، مهربان و با حوصله باشد و در واقع یک دوست واقعی برای فرزند شما شود، پرستار دلسرد و بی حوصله ای که مدام فکرش جای دیگری مشغول باشد، پرستار خوبی نخواهد بود.
 • فرزند شما باید از دیدار پرستارش خوشحال شود. اگر فرزند شما در دیدار با پرستار واکنش منفی از خود نشان دهد و این در حالی باشد که شما بدانید فرزند شما در رابطه با برقراری ارتباط مشکلی ندارد، بهتر است در انتخاب پرستار تجدید نظر نمایید.
 • اگر کودک شما قادر به صحبت کردن باشد، می توانید نظرات کودک خود را درباره پرستار بپرسید.
 • یک پرستار کودک بایستی به وقت والدین احترام بگذارد. و در زمان تعیین شده در منزل حضور یابد. و در صورت نیاز به مرخصی از قبل با والدین هماهنگی کند.
استخدام پرستار کودک در شهرک غرب , باتجربه و حرفه ای

برای اطمینان خاطر در مورد کیفیت خدمات ارائه شده توسط پرستار می توانید در روز مصاحبه به طور صریح سوالاتتان را بپرسید. سوالاتی از قبیل اینکه شما وقتی که کودک گریه کردن یا متوقف نکند و بخواهد به خود آسیب بزند چه عکس العملی خواهید داشت؟ این سوالات نه تنها بد نیست بلکه شما با این سوالات می توانید توانایی پرستار کودک را در مقابله با چالش ها بررسی کنید.

وظایف پرستار کودک و حقوق و دستمزد

حقوق دریافتی پرستار کودک بسته به انتظاراتی که شما از او دارید، متفاوت خواهد بود. به عنوان مثال ممکن است شما از او بخواهید به جای یک کودک از چند کودک پرستاری کند. و یا ممکن است از او بخواهید به کارهای منزل نیز رسیدگی کند. همه ی این موارد در تعیین حقوق پرستار دخالت دارد. از جمله کارهایی که یک پرستار کودک انجام می دهد عبارتند از

 • رسیدگی به تغذیه کودک
 • لباس کودک
 • بهداشت کودک
 • بازی کردن با کودک
 • پرورش قدرت خلاقیت و مهارت های کودک
 • در مورد نوزاد تعویض پوشک و خواباندن کافی

در صورت تمایل والدین آموزش زبان دوم به کودک، همبازی شدن با کودک، انجام ورزش و فعالیت های بدنی با کودک، برقراری ارتباط خوب با کودک.

همه موارد ذکر شده در رابطه با وظایف پرستار کودک بسیار حائز اهمیت است و در صورت هرگونه سهل انگاری ممکن است کودک در آینده دچار مشکلاتی از قبیل سوتغذیه، اضطراب و استرس، عدم تشخیص به موقع بیماری و بروز مشکلات جدی تر شود.

پرستار کودک فرمانیه

پرستار کودک در فرمانیه

شما برای استخدام پرستار کودک در فرمانیه می توانید به خدمات پرستاری در منزل آسایش مراقبتی ایده آل مراجعه کرده و انتظاراتی را که از پرستار می خواهید را توضیح دهید. این مرکز شما را در انتخاب یک پرستار خوب یاری می کند. شما می توانید روزی را برای دیدار با پرستار هماهنگ کنید و سوالات خود را از وی بپرسید و حتی این امکان برای شما فراهم شده است که پرستار کودک را مدتی به صورت آزمایشی استخدام کنید تا برکیفیت عملکرد وی نظارت داشته باشید . در صورت رضایت همکاری می تواند ادامه داشته باشد و در صورتی نارضایتی می توانید پرستار کودک دیگری را جایگزین نمایید.

پرستار کودک در اشرفی اصفهانی
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *