هزینه استخدام پرستار کودک ستارخان

هزینه استخدام پرستار نوراد و کودک در ستارخان , در وهله اول مراقبت از کودک مسئولیت پدرو مادر می باشد. ولی ممکن است پدر و مادر به نا به دلایل مختلف به تنهایی از عهده مسئولیت نگهداری از کودک خود برنیایند. از این رو در این موارد استخدام یک پرستار کودک می تواند راه حل مناسبی باشد.

استخدام پرستار کودک در ستارخان

مرکز آسایش مراقبتی ایده آل یکی از معتبرترین مراکز مراقبتی در شهر تهران است که دارای مجوز از وزارت بهداشت و درمان می باشد. این مرکز گام مهمی در زمینه ی سلامت عمومی برداشته است. و می تواند پرستار کودک ، پرستار بیمار و پرستار سالمند استخدام کند. این مرکز قادر به اعزام پرستاران خود به مناطق مختلف شهر تهران می باشد. اگر شما هم جزو دسته والدینی هستید که به دنبال استخدام پرستار کودک در ستارخان تهران می باشید می توانید به صورت حضوری به این مرکز مراجعه کنید.

این مرکز با توجه به شرایط شما ، شرایط کودکتان و انتظاراتی که شما از پرستار دارید، یک پرستار خوب به شما معرفی می کند. پرستاران این مرکز دوره های آموزشی در زمینه مراقبت از کودک را سپری کرده اند، بسیار با تجربه می باشند و خدمات خود را با کیفیت بالا و قیمت مقرون به صرفه ارائه می دهند.

 پرستار کودک ستارخان

پرستار کودک

یک پرستار کودک شخصی است که به کار خود مسلط باشد، مهربان، صبور و قابل اعتماد باشد و توانایی رو به رو شدن با مسائل چالش برانگیز را داشته باشد. کودکان از همان بدو تولد قادر به یادگیری هستند از این رو موفقیت و شخصیت کودکان در بزرگسالی به رفتار فردی که از او مراقبت می کند، بسیار وابسته است. یک پرستار خوب باید وظایف زیر را به درستی بتواند انجام دهد:

  • بتواند محیطی آرام، شاد برای کودک شما ایجاد کند.
  • بازی های متناسب با سن کودک شما انجام دهد. و بتواند کودک را سرگرم کند.
  • با اصول روانشناسی و تحلیلی و رفتاری کودک آشنایی داشته باشد.
  • در برقراری ارتباط موثر و دوستانه با کودک مهارت کافی داشته باشد.
  • برای نگهداری از کودک علاقه کافی داشته باشد.
  • امنیت کودک را تامین کند.
پرستار کودک در تهرانپارس , استخدام پرستار کودک در منزل شرق تهران

هزینه استخدام پرستار کودک

حقوق ثابت پرستار همه ساله از طرف شورای عالی بیمه و خدمات درمانی تعیین می شود. ولی با این حال حقوق پرستار کودک به انتظارات و شرایط خانواده بستگی دارد. مراقبت از یک یا چند کودک، رسیدگی به کارهای منزل، کمک در رساندن و آوردن کودک از مدرسه، ساعات کاری پرستار، مقطع کاری، اضافه کاری ها همه در تعیین حقوق دریافتی کودک موثر خواهند بود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *