پرستار سالمند

پرستار سالمند به شخصی گفته می شود که به طور معمول مراقبت، نگهداری و امور شخصی سالمند را برعهده می گیرد. پرستار سالمند تمام خدمات مراقبی پزشکی و پرستاری را که شامل نظارت بر فعالیت های فیزیکی و روانی، زیر نظر گرفتن فعالیت های روزانه و … به منظور رفع نیازهای روزمره سالمندان ارائه می کند.

*‌ تخفیف 15% *

همین حالا با ما تماس بگیرید

[elfsight_whatsapp_chat id="3"]

شما میتوانید با یک تماس مشاوره رایگان وکاملی از کارشناسان ما دریافت کنید، و با توجه به وضعیت سالمند خود وهمچنین متناسب با بودجه مالی خود بهترین انتخاب پرستار سالمند را داشته باشید.

پرستار سالمند پارکینسونی
پرستار سالمند سالم
پرستار سالمند پوشکی
پرستار سالمند طهارتی
سالمند واکری
پرستار سالمند ویلچری
سالمند آزایمری
پرستار سالمند شب بیدار

elderlu nurse at home rg

مرکز سلامت، آسایش و مراقبت کیان مهر با گرداوری مجموعه ای بسیار منظم ودانش اموخته از پرستاران سالمند تلاش دارد با توجه به شرایط مدنظر خانواده ها،با معرفی فردی اموزش دیده وبا تجربه برای نگهداری والدین سالمند نگرانی ان هارا کم کرده وبهترین خدمات را ارائه دهد.

پرستار سالمند
[elfsight_whatsapp_chat id="3"]

استخدام پرستار سالمند در منزل

همانگونه که می دانیم سالمندان، همان پدر و مادر و یا دیگر عزیزان ما هستند که نیاز بیشتری به نگهداری و مراقبت های به خصوصی دارند؛ بنابراین پرستار می بایست صبورانه، با لطافت و شکیبایی با آن ها همدل باشند و بتوانند نیازهای ضروری آن ها را با بهترین کیفیت در طول شبانه روز انجام دهند و شما عزیزان بتوانید، سالمند خود را با خیالی آسوده به آن ها بسپارید.
دو روش برای انتخاب پرستار در منزل وجود دارد؛ روش اول این است که با آگهی دادن به دوستان و آشنایان یک پرستار مورد اعتماد و خصوصی استخدام کنید. روش دوم این است که با همکاری مراکز پرستاری تخصصی به این پرستاران دسترسی پیدا کنید.

 

Hiring elderly nurse elderly nurse at home rg

پرستار سالمند در منزل تهران

سکونت در پایتخت دغدغه های خاص خود را دارد. امور پرترافیک روزمره، مسیرهای دور و ساعات کاری طولانی مدت باعث می شود آنگونه که باید نتوانیم به سالمندان عزیز که در واقع گنجینه های خانوادگی ما هستند رسیدگی و خدمت کنیم. به همین دلیل نیاز به استخدام پرستار سالمند در منزل در تهران بیش از شهرهای کوچکتر احساس می شود. شاید فکر کنید یافتن یک پرستار حرفه ای و خوش برخورد آن هم در تهران کار سختی است.

اما اصلا چنین نیست. کافی است با مرکز سلامت، آسایش و مراقبت کیان مهر تماس حاصل نموده و پس از شرح شرایط سالمند خود درخواست پرستار روزانه، مقطعی و یا شبانه روزی را بدهید. درخواست شما در اسرع وقت مورد رسیدگی قرار گرفته و بهترین مورد برای شما معرفی می شود.

استخدام پرستار سالمند به صورت شخصی

بعضی از افراد به دلیل اینکه هزینه کمتری بابت پرستار بدهند، از روش های اگهی گذاشتن در فضای مجازی، سفارش آشنایان و یا از شهرستان های دیگر اقدام به استخدام پرستار می کنند. از معایب این کار به موارد زیر می توان اشاره داشت:

استخدام پرستار شخصی

استخدام پرستار سالمند از مرکز خدمات پرستاری

استخدام پرستار از مراکز خدماتی می تواند برای شما مزایای مختلفی داشته باشد. در ادامه قصد داریم شما را با تعدادی از آن ها اشنا کنیم:

استخدام پرستار سالمند

وظایف پرستار سالمند در منزل

وظایف پرستار سالمند در منزل

پرستار سالمند با توجه به تعلیمات و آموزش های لازمی که فرا گرفته، می تواند وظیفه نگهداری و مراقبت از سالمندان را بر عهده بگیرد. با وجود این افراد، دیگر لازم نیست نگران تنها گذاشتن و نگهداری از سالمندان عزیز خود در منزل باشید. اصولا وظایف و خدمات پرستار با توجه به نیازسالمند تعیین می شود.

- رسیدگی به بهداشت سالمند

تمیز کردن سالمند

با بالارفتن سن، سالمندان به فردی احتیاج پیدا می کنند که در رفت و آمد به حمام و سرویس بهداشتی به آن ها کمک کنند. یک پرستار متخصص می تواند به خوبی نکات بهداشتی را رعایت کند و در مواردی همچون: مسواک زدن به دندان ها، پوشک بستن به سالمند، گرفتن ناخن ها، کوتاه کردن موهای زائد بدن و……کاملا حرفه ای عمل می کند.

- رسیدگی به سلامت جسمی سالمند

وظایف پرستار سالمند

یکی از مهمترین وظایف پرستار سالمند رسیدگی و چک کردن وضعیت سلامتی جسمانی فرد سالمند است، به طوری که کوچکترین علائم مانند لکه پوستی و یا حتی دیر التیام یافتن زخم ها و … را به عنوان یک نشانه از بیماری تلقی کرده و برای درمان آن اقدام می نماید همچنین تشویق به ورزش کردن سالمند، انجام تزریقات، گرفتن فشار خون و قند خون و … از دیگر رسیدگی به سلامت جسمی سالمند است.

- رسیدگی به سلامت روحی روانی سالمند

وظایف پرستار سالمند در منزل

احساس تنهایی در افراد سالمند باعث می شود فرد بیمار با عواقب جدی در سلامتی از جمله افسردگی مواجه شود. بنابر این پرستار باید پیوند ارتباطی خودش را با فرد سالمند محکم تر کند

- رسیدگی به تغذیه سالمند

رسیدگی به تغذیه سالمند

با افزایش سن تهیه غذا برای فرد سالمند فرایندی دشوار می شود. اگر سالمند تنها زندگی کند، ممکن است انگیزه ای کافی برای تهیه غذا نداشته باشد؛ در شرایط وخیم تر اشپزی برای سالمند به دلیل نداشتن تعادل و حافظه کافی ممکن است نا امن باشد. پرستار می تواند به عنوان مراقبی در خرید مواد غذایی، تهیه وعده های غذایی یا یافتن گزینه هایی جایگزین به سالمند کمک کند تا از تغذیه مناسب و سالم برخوردار باشد.

- رسیدگی و انجام امور منزل

انجام امور منزل

در مجموع نگهداری سالمند در منزل توسط پرستار به جز مواردی که بالا به آن ها اشاره کردیم، شامل شست و شو لباس و ظرف ها، خرید بیرون از خانه و غذا درست کردن و … می شوند که البته به صورت کار اضافه و خارج از برنامه محسوب می شوند. 

فواید استخدام پرستار سالمند در منزل

استخدام پرستار سالمند

مراقبت‌های بهداشتی در خانه به افراد مسنی که در حال بهبودی از آسیب‌ها هستند یا شرایط سلامت حاد دارند کمک می‌کند تا دوران پیری خود را با آرامش بیشتری طی کنند. اگر والدین شما بیش از حد می‌خوابند، از بهداشت و نظافت غافل شده، توانایی تهیه وعده‌های غذایی را ندارند، وسایل خود را گم می‌کنند، تعادل خود را از دست داده و مرتبا به زمین می‌خورند یا حتی نمی دانند چگونه داروهای خود را مصرف کنند؛ باید تحت نظر مراقبت قرار بگیرند تا از اتفاقات ناخواسته پیشگیری شود. همچنین استخدام پرستار در منزل باعث می شود اعتماد به نفس سالمند افزایش پیدا کند در اصل هیچ جا خانه خود آدم نمی شود.

 همانطور که می‌دانید مراکز زیادی برای نگهداری افراد سالمند وجود دارند. اما در واقع ایشان زندگی در خانه خویش و بودن در کنار خانواده خود را به زندگی در هر محیط دیگری، هرچند مرفه تر و زیباتر ترجیح می دهند.خانه سالمندان با تمام مزایایی که برای سالمندان دارد، نمی تواند جای خانه سالمند را بگیرد و همین امر روحیه سالمند را تضعیف می کند.  

مراقبت بطور شخصی :

مراقبت در مرکز نگهداری از سالمند محدودیت های زیادی دارد. به عنوان مثال در آن محیط پرستاران از چندین سالمند در یک اتاق مشترک مراقبت می‌کنند؛ اما نگهداری سالمند در منزل این محدودیت را ندارد و پرستار سالمند بیشتر دقت و حواس خود را به یک نفر که از او مراقبت می ‌کند، می دهند.

کاهش هزینه های اضافی :

یکی دیگر از مزیت های استخدام سالمند در منزل، صرف جویی در هزینه های نگهداری از سالمندان در مراکز نگهداری از آن ها و یا بیمارستان ها است. همانطور که می دانید با توجه به نبود شرایط مساعد در این مراکز، این هزینه هرساله تغییر می کند.

 

حس استقلال و امنیت به سالمند:

فرد سالمند در خانه خود احساس استقلال و امنیت می کند. طبق تحقیقات نشان داده شده ترس از دست دادن مستقل شدن برای اکثر سالمندان به وجود آمده است و حتی ممکن است در برخی شرایط دچار افسردگی آن ها شود. زمانی که سالمند در محیط خانه خود زندگی می‌کند آرامش بیشتری دارد. همینطور اطرافیان و آشنایان راحت تر می توانند سالمند را در خانه خود ملاقات کنند و این ملاقات تاثیر بسزایی در روحیه بیمار دارد.

 

دوری مسافت اعضای خانواده از سالمند 

گاهی شرایطی به وجود می آید که سالمند جدا از شما زندگی می کند و برای رسیدگی با آن باید هروز مسافتی طولانی طی کنید ، یا حتی به مسافرت چند روزه میروید و … ، در این مواقع پرستار خیالتان را آسوده خواهد کرد و دیگر نگرانی از بابت تنهایی سالمند خود نخواهید داشت.این موضوع جایی اهمیت می یابد که سالمند بیمار باشد و ناگهان بیماری عود کند. حضور یک پرستار که به دانش نسبی به مراقبت های ویژه دارند الزامی است.

شاغل بودن تمام اعضای خانواده

اگر تمام اعضای خانواده صبح از خانه خارج می شوید و تا ساعت دغدغه شغلی دارید بهتر است که با استخدام پرستار سالمند تنها در خانه مانده را از تنهایی دربیاورید. این کار نه تنها به سلامت جسمانی او کمک می کند بلکه سلامت روحی او را نیز تضمین می کند.

خستگی اعضای خانواده از پرستاری سالمند

اگر سالمند شما بیمار است و شما ماه ها است که از او پرستاری می کنید بهتر است با استخدام پرستاری به خود استراحت دهید. شاید بتوان گفت سخت‌ترین کار دنیا نگهداری از عزیزانی است که بیمار شده اند و شما از آنها خاطرات خوبی دارید.به این شکل احترام و عزت بیمار نیز از بین نمی رسد. 

خستگی جسمانی و همچنین ناراحتی های روحی باعث می شوند بعد از مدتی خستگی و افسردگی شما راتهدید نماید. پس بهتر است قبل از اینکه از پا دربیایید با استخدام پرستاری کمی به خود استراحت دهید.

استخدام پرستار شبانه روزی سالمند در منزل

گزینه ی بسیار مناسب برای سالمندانی که اغلب تنها هستند.

سالمندان روحیات مختلفی دارند بعضی از آن ها زندگی به تنهایی عادت ندارند و ترجیح می دهند باقی عمر خود را در کنار هم سن های خود و خدمات تمام وقت بگذرانند. عده ای دیگر علاقه دارند در خانه خود به همراه یک مراقب تمام وقت یا نیمه وقت زندگی کنند. این کاملا به نیازها و روحیات سالمند بستگی دارد. ضمنا عده ای از سالمندان که بیماری های خاصی دارند در این موارد مراقبت ۲۴ ساعته پیشنهاد می شود. 

استخدام پرستار سالمند شبانه روزی

مزایای پرستار شبانه روزی سالمند در منزل

یکی از این مزایای استخدام پرستار شبانه روزی افزایش ایمنی و آسایش، سالمند از اینکه دائم شخصی مراقب اوست احساس امنیت و راحتی می کند. از سوی دیگر دفعات بستری بیمار در بیمارستان ها کاهش پیدا می کند و دیگر لازم نیست مدت ها در شرایط غیر ضروری در بیمارستان بماند. 

همچنین او توانایی دارد در شرایط حساس تا قبل از رسیدن اورژانس کمک های اولیه را انجام دهد. با وجود یک فرد متخصص و آشنا به حالات روحی سالمندان خیالتان راحت است که پدر و مادرتان غذای سالم می خورد، فردی را در کنار خود دارد که به حرف های او گوش دهد، استراحت به اندازه ای دارد و از همه مهم تر داروهای خود را به موقع می خورد.

هزینه پرستار شبانه روزی سالمند در منزل

هزینه استخدام پرستار شبانه روزی در منزل طبق تعرفه روز به حساب می آید. همچنین نوع و خدماتی که پرستار با توجه به نیاز بیمار دراختیار می گذارد روی این هزینه تاثیر گذار است. هزینه استخدام پرستار شبانه روزی بیشتر از پرستار روزانه و یا نیمه وقت است؛ اما اگر به صورت ساعتی در نظر بگیرید آن ها حقوق کمتری دریافت می کنند.
البته ناگفته نماند که پرستار شبانه روزی، در منزل سالمند مستقر است و نیاز نیست هزینه اضافی بابت خورد و خوراک پرداخت کنید. از سوی دیگر، هزینه رفت و آمد او حذف می شود. پرستار شبانه روزی در طول یک هفته فقط یک روز می تواند مرخصی بگیرد؛ اما در روزهای دیگر باید شبانه روز در اختیار سالمند باشد.

هزینه پرستار سالمند در منزل روزانه

اغلب ما 8 ساعت از روز را در محیط کار سپری می کنیم و از این رو در این ساعات از روز توانایی پرستاری از سالمند خود را نداریم. از این رو کیان مهر با تعریف پرستار روزانه سالمند تلاش دارد ساعاتی که اهالی خانه برای نگهداری از سالمند آماده نیستند را پر کند. 

ساعت کاری پرستار روزانه ساملند معمولا 8 ساعت است؛ اما ممکن است مراکز مختلف این ساعت کاری را کمتر یا بیشتر کنند. توجه داشته باشید که پرستار روزانه سالمند به ازای هر ساعت اضافه ای که در منزل شما می ماند هزینه ی بیشتری دریافت خواهد کرد.

هزینه پرستار سالمند در منزل پاره وقت ( مقطعی )

اگر سالمند شما به تازگی مورد عمل جراحی قرار گرفته و تنها در مقاطع زمانی خاص نیاز به استفاده از تخصص و توانایی پرستار سالمند دارد، می توانید پرستار سالمند مقطعی استخدام کنید. دستمزد پرستار سالمند در منزل مقطعی بر اساس ساعات کاری و خدماتی که برای بیمار انجام می دهد تعیین می گردد.

پرستار سالمند ارزان

یکی از عامل تعیین کننده حقوق پرستار میزان مهارت و دانش پرستار است. بدون شک، شخصی که تمامی عمر خود را صرف کسب تخصص و اطلاعات کافی در جهت مراقبت و نگهداری از سالمند کرده است، در مقابل انتظار دارد حقوق قابل قبولی به او داده شود. 

زمانی که به دنبال پرستار ارزان می گردید نباید انتظار داشته باشید که او در کارش حرفه ای باشد و ماهرانه عمل کند؛ زیرا هر کسی با توجه به ارزشی که برایش قائل می شوند عمل می کند. در این صورت احتمال اینکه پس از مدتی، از ادامه کار و خدمات پرستاری انصراف بدهد وجود دارد. 

شاید بتوانیم پرستار مقرون به صرفه ای پیدا کنیم اما نباید انتظار زیادی از آن داشته باشیم.

نحوه تعیین قیمت پرستار سالمند در منزل

هزینه های استخدام پرستار سالمند در منزل به عوامل مختلفی بستگی دارد که مهم ترین عوامل موثر بر قیمت خدمات پرستاری در منزل را معرفی می کنیم:

ساعات کاری پرستار در منزل

مسلما هر چه ساعت کاری پرستار بیشتر باشد، هزینه بیشتری لازم است پرداخت شود. برخی از بیماران و سالمندان از عهده کارهای شخصی خود بر نمی آیند و پرستار مجبور است ساعت های طولانی در کنار بیمار بماند، در این شرایط قیمت خدمات پرستاری در منزل متفاوت است.

مسافت بین خانه بیمار و پرستار

موقعیت مکانی و فاصله بین خانه سالمند و پرستارعامل مهم دیگری است که بر هزینه خدمات پرستاری در منزل موثر است. چرا که هر چه مسافت بیمار از پرستار دورتر باشد، هزینه رفت و آمد پرستار نیز به همان میزان بیشتر خواهد شد.

نوع و میزان مهارت پرستار

معمولا هر چقدر مهارت و تخصص پرستار در خانه بیشتر باشد هزینه بیشتری باید پرداخت شود. برای مثال بعضی از بیماران بخاطر شرایط خاصی که دارند به خدمات ویژه ای نیاز دارند، بنابراین لازم است از یک پرستار دارای تخصص استفاده شود.

عوامل دیگری که در تعیین میزان هزینه دخیل اند که برخی از آن ها می توانند شامل موارد ذیل باشند:

• وضعیت سلامتی سالمند
• نوع سرویس درخواستی
• شرایط اقتصادی
• نوع مقطع زمانی پرستاری و مراقبت

برای اطلاع دقیق تر از شرایط و هزینه استخدام پرستار سالمند شبانه‌روزی در تهران؛ مشاوران مرکز سلامت، آسایش و مراقبت کیان مهر آماده ارائه مشاوره خدمت شما عزیزان می باشد

شرایط استخدام پرستار سالمند در منزل

شرایط استخدام پرستار سالمند در منزل

قرار است شما بزرگترین گنج خانواده یعنی پدر یا مادر پیر را به دست شخصی بسپارید تا از او مراقبت کند. بنابراین لازم است بیشترین دقت و حساسیت را در انتخاب پرستار سالمند داشته باشید. پرستار سالمند باید شخصی مورد اعتماد، با تجربه، دارای مدرک معتبر و تخصص لازم باشد. از همه مهمتر از اخلاق خوبی برخوردار بوده و روش های صحیح برخورد با سالمند را بداند.

 شما باید قبلا تمامی شرایط لازم را به مرکز مراقبت از سالمندان توضیح دهید. اینکه شما نیاز به استخدام پرستار شبانه‌روزی سالمند در منزل دارید و یا فقط در ساعاتی از شبانه روز به او نیاز دارید بسیار مهم است. با شرح کامل شرایط بیمار باید تمامی وظایف پرستار را به صورت واضح مشخص کنید. در نهایت با در نظر گرفتن این شرایط یک پرستار حرفه ای و متناسب با انتظاراتتان به شما معرفی خواهد شد.

پس از بررسی های لازم وظایف کارفرما و پرستار سالمند در قرارداردی تنظیم شده و مورد تأیید آنها قرار می گیرد.

نشانه های نیاز به استخدام پرستار سالمند

 • افزایش علایم کبودی که نشانگر سقوط و یا لغزیدن است
 • خوابیدن در رختخواب برای مدت طولانی
 • اتکا بیشتر به تجهیزات کمکی
 • عدم کنترل ادرار یا ناتوانی در استحمام
 • پرسه زدن در اطراف و دور شدن از خانه
 • افزایش سردرگمی به دلیل پیشروی جنون
 • احساس تنهایی و تنهایی خود را به تنهایی از دست می‌دهند.
 • کمک به نوشیدن یا خوردن
 • حرکت اخیر از توان‌بخشی و یا بازدید یک بیمارستان
 • قابلیت تحرک و / یا تحرک ناشی از یک سکته یا وضعیت مزمن
 • حرکتی از سوی خانواده و یا دوستانی که از او مراقبت می‌کردند

بسیاری از سالمندان می‌خواهند تا آنجا که ممکن است به زندگی در خانه‌های خود ادامه دهند.

 یک مطالعه AARP گزارش می‌دهد که تقریبا ۹۰ درصد از سالمندان می‌خواهند در خانه‌های خود بمانند، زیرا آن‌ها مسن‌تر هستند و ۸۲ درصد ترجیح می‌دهند در هنگام دریافت کمک‌های روزانه، اقامت داشته باشند.

 مراقبت طولانی‌مدت یا ۲۴ ساعته می‌تواند این ترجیحات را برآورده کند در حالی که به شما کمک می‌کند مطمئن شوید که در مکانی که می‌خواهند زندگی کنند ایمن هستند.

اهمیت نیاز به پرستار سالمند در منزل

چرا بهتر است از سالمند در خانه و به کمک پرستار سالمند نگهداری کنیم؟

سالمندانی که توانایی اولیه زندگی را از دست می دهند نیاز به مراقبت و پرستاری بیشتری دارند. آنها تقریبا به اندازه یک نوزاد نیاز به توجه و نگهداری دارند. از این رو خانواده با دو انتخاب روبرو هستند. سالمند خود را به خانه سالمندان بسپارند و یا با استخدام پرستار در منزل از آنها نگهداری نمایند. ما به شما استخدام پرستار را پیشنهاد می کنیم و برای این پیشنهاد دلایل منطقی نیز داریم.

 • ایجاد شرایط برای حضور خانواده در کنار سالمند

با استخدام پرستار سالمند این شرایط برای شما و سالمند فراهم می شود که بیشتر در کانون گرم خانواده حضور داشته باشید و شما نگرانی از بابت حال سالمند خود نخواهید داشت. در ضمن هر زمانی می توانید به خانه پدری خود رفته و در جمع تمام اعضای خانواده را ملاقات نمایید. این موضوع به سلامتی روحی سالمند نیز کمک می کند.

 • حضور یک مراقب در کنار سالمندان تنها

پرستار سالمند همیشه در کنار سالمند حضور خواهد داشت و قطعا شما از این بابت خیالتان راحت خواهد بود و با فکر آزاد به کارهای روزمره خود رسیدگی می کنید . تمام امور مربوط سالمند توسط پرستار انجام می شود و تنها دغدغه پرستار نگهداری از یک سالمند است. این درحالی است که در خانه سالمندان یک پرستار مسئول مراقبت از چند بیمار است.

 • نیاز به ارائه خدمات مراقبتی تخصصی

مراقبت از سالمند نیاز به تخصص و تجربه دارد ، شما هر چقدر هم از سالمند خود خوب نگهداری کنید باز هم تفاوت بسیاری با یک پرستار متخصص دارید که تمام وقت از سالمند شما نگهداری می کند. در صورت استخدام پرستار در حد نرس بدون می توانید تمام امور پزشکی و مراقبت های اولیه را به او بسپارید.پرستار یا نرس تمامی مراقبت های لازم از بیمار را به عمل می آورد و به این شکل دردهای مزمن و دوره های بیماری طولانی مدت او را آزار نمی دهد.

 • کم کردن هزینه های نگهداری از سالمند

با توجه به هزینه های بالای خانه سالمندان، نگهداری از سالمندان در خانه، هزینه ها را کاهش می دهد.
در شرایطی که شما در مشغله های خود غرق می شوید پدر یا مادر سالمند شما در شرایط حساس روحی و جسمی قرار دارند . اگر نیاز های عزیزان سالمندان برطرف نشود مشکلات روحی و افسردگی به سراغشان می آید . علاوه بر آن نگهداری از سالمند نیازمند تخصص های مربوط به خود است . این وظیفه را به متخصصان با تجربه ی مرکز سلامت، آسایش و مراقبت کیان مهر واگذار کنید.

اهمیت پرستار سالمند در منزل

برای استخدام پرستار باید به چه نکاتی توجه کنیم؟

زمانی که قصد دارید یک پرستار استخدام کنید باید تمام شرایط را بررسی کنید تا از مشکلاتی که احتمال دارد به وجود بیاید جلوگیری کنید. توجه کنید که حتماً افرادی را استخدام کنید که عضو مؤسسات باشند و مستقل کار نکنند زیرا در این حالت شما می توانید در صورتی که پرستار مورد پسند شما واقع نشد پرستار را تغییر دهید.

 برای این کار باید با مراقب جلسه حضوری مصاحبه برگزار کنید. طی جلسه توانمندی های مراقب را ارزیابی کنید. توجه کنید که مراقب کاملاً به وظایف کاری خود آگاه باشد. مراقب و شما باید شرایط خود را به طور کامل به یک دیگر توضیح دهید تا بعداً هیچ‌گونه مشکلی با شرایط یکدیگر نداشته باشید.
از جمله مواردی که برای یک پرستار سالمند مهم می باشد داشتن تجربه و اطلاعات کافی می باشد برای این کار بهتر است از افرادی که پرستار مد نظر شما قبلاً برای آن ها کار می کرد پرس و جو کنید و کاملاً با اخلاق و توانایی های پرستار آشنا شوید. 

همچنین پرستار سالمند نباید هیچ گونه سو سابقه ای داشته باشد و عدم اعتیاد نیز از مواردی می باشد که مراقب به هیچ وجه نباید دچار آن شود زیرا در صورت داشتن این موارد ممکن است برای سالمند عزیز خطرآفرین باشد.

پس تجربه، دانش کافی نسبت به کمک های اولیه، نداشتن سوء سابقه، عدم اعتیاد، آگاهی از وظایف از جمله مسائلی هستند که باید در زمان استخدام به آن ها توجه نمود این در حالی است که یک موسسه پرستاری این همه موارد را کنترل کرده و سپس اقدام به استخدام پرستار می نماید. از این رو در صورت استخدام نیرو از این گروه ها بدون نگرانی از این موارد می توانید عزیزانتان را به آن ها بسپارید.

هزینه پرستار سالمند در منزل چقدر است ؟

هزینه پرستار سالمندان در خانه به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد. به صورت کلی می توان هزینه را بر اساس موارد زیر طبقه بندی نمود:

برای مثال هزینه پرستار برای فعالیت های شبانه روزی با هزینه هزینه پرستار به صورت روزانه و هزینه مراقب به صورت مقطعی متفاوت است. حال اگر سالمند دچار بیماری خاص باشد این هزینه های متفاوت هستند. حتی نوع بیماری نیز در دستمزد پرستار سالمند تاثیر خواهد داشت.

هزینه پرستار سالمند در منزل

زمان فعالیت پرستار سالمندان چگونه می باشد؟

زمان فعالیت پرستار بستگی به وضعیت و شرایط سالمند دارد. در برخی موارد فرد سالمند قادر به انجام همه کار های خود در خانه می باشد و فقط برای انجام کار های پیچیده نیاز به یک همراه دارد که در این صورت پرستار فقط چند ساعت در منزل سالمند فعالیت می کند ولی در مواقعی فرد سالمند بسیاری از توانایی های خود را از است می دهد و نیاز به مراقبت شبانه روزی دارد که در این پرستار باید ۲۴ در اختیار سالمند باشد و از هر لحاظی از سالمند حمایت کند.

 در بیشتر مواقع نیز فرد به دلیل تنهایی فقط نیاز دارد در طول شب کسی کنار آن ها و کمک حال او باشد که در این صورت پرستار باید شب ها در منزل فرد سالمند حضور پیدا کنید.

از آنجایی که پرستاران سالمند برای حضور در کنار سالمندان با توجه به میزان دانش و ساعاتی که امکان حضورشان مقدور است تقسیم بندی می شوند به راحتی می توانید از بین افراد متخصص و با تجربه بهترین افراد را انتخاب کنید.

هزینه پرستار سالمند در منزل چقدر است؟

قیمت پرستار سالمند در منزل به عوامل زیادی بستگی دارد. یکی از این عوامل این است که سالمند شما به چه بیماری مبتلا شده آیا توانایی جسمی خود را از دست داده است و قدرت ایستادن و یا راه رفتن را ندارد. چه داروهایی را باید مصرف کند و موارد دیگر….

برای تعیین هزینه های استخدام پرستار مناسب با مشاوران ما تماس بگیرید.

وظایف پرستار سالمند در منزل چیست؟

پرستار سالمند تمام نیاز های مراقبت از سالمند شما را رفع می کند، علاوه بر آن در صورت نیاز می توانید در انجام امور منزل هم از کمک پرستار بهرمند شوید.

هزینه پرستار سالمند چگونه محاسبه می شود؟

مدت زمان قرارداد + هزینه کمیسیون

۱ ماه

۴۰٪ مبلغ قرارداد

۳ ماه

۷۰٪ مبلغ قرارداد

۶ ماه

۱ پایه حقوق پرستار

۱ سال

۲ پایه حقوق پرستار

چگونه یک پرستار سالمند مناسب انتخاب کنیم؟

پس از دریافت مشاوره رایگان ، بصورت آزمایشی برای شما پرستار سالمند فرستاده می شود ، درصورت تایید شما پرستار بعد از عقد قرارداد کار خود را آغاز میکند، اما اگر پرستار مورد تایید شما نبود پرستار دیگری برای شما فرسناده می شود تا نظر شما جلب شود. 

چگونه می توانم پرستار سالمند در منزل استخدام کنم؟

برای استخدام پرستار سالمند میتوانید به مشاوران با تماس بگیرید و پس از ارائه مشاوره رایگان در مقابل نیاز های شما ، پرستار مناسب برای شما فرستاده می شود‌. در صورتی که پرستار مورد تایید شما نبود پرستار های دیگری برای شما فرستاده می شوند تا نظر شما جلب شود.

آیا می توانم پرستار سالمند را بصورت آزمایشی استخدام کنم؟

بله ، شما می توانید بصورت آزمایشی پرستار سالمند به خدمت بگیرید تا در صورت تایید شما قرار داد استخدام پرستار برای شما ارسال شود.

چطور میتوانم به پرستاران کیان مهر اطمینان داشته باشم؟

پرستاران کیان مهر دارای مدارک سوء پیشینه می باشند و رفتار های آن ها توسط مرکز کنترل می شود.

4.8/5 - (232 امتیاز)
112 پاسخ
  • آزاده
   آزاده گفته:

   سلام میخواستم شبانه روزی درشهر سبزوار از کسی مراقبت کنم هم پول دربیارم هم همیشه کناریشان بمونم

   پاسخ
  • مدیر موسسه
   مدیر موسسه گفته:

   هزینه ی استخدام پرستار سالمند بر اساس نیاز و شرایط شما متغییر است . شما می توانید از قسمت ” تماس با ما ” با کارشناسان ما تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان کارشناسان جهت انتخاب پرستار مناسب استفاده کنید.

   پاسخ
  • مدیر موسسه
   مدیر موسسه گفته:

   در صفحه اصلی مرکز سلامت، آسایش و مراقبت کیان مهر به ترتیب مراحل درخواست پرستار سالمند ذکر شده . می توانید مشاهده کنید

   پاسخ
  • مدیر موسسه
   مدیر موسسه گفته:

   خیر ، مرکز سلامت، آسایش و مراقبت کیان مهر به تمام نقاط کشور پرستار اعزام می کند .

   پاسخ
 1. سحر محمدی
  سحر محمدی گفته:

  قیمت پرستار سالمند چقدره؟ پرستار سالمند برای چند روز نیاز دارم میخوام از هزینه های استخدام اطلاع داشته باشم

  پاسخ
  • مدیر موسسه
   مدیر موسسه گفته:

   هزینه استخدام پرستار سالمند در منزل به شرایط و میزان نیاز شما به خدمات بستگی دارد . با کارشناسان ما تماس بگیرید تا شما را در این زمینه راهنمایی کنند .

   پاسخ
 2. زهرا شریفی
  زهرا شریفی گفته:

  سلام . شما نیروی پرستار سالمند هم نیاز دارید ؟ من تجربه ی پرستاری در منزل دارم و الان دنبال کار میگردم .

  پاسخ
  • مدیر موسسه
   مدیر موسسه گفته:

   بله ، مشخصات خود را از صفحه ی ” استخدام ” در منو برای ما ارسال کنید تا با شما تماس بگیریم

   پاسخ
  • مدیر موسسه
   مدیر موسسه گفته:

   رده سنی پرستاران کیان مهر از 20 تا 55 است و با توجه به رنج سنی مد نظر شما اعزام می شوند.

   پاسخ
 3. سمیرا احمدپور
  سمیرا احمدپور گفته:

  سلام من مادربزرگم 65 سالشه بیماری آلزایمر داره نمیدونیم چجوری ازش مراقبت کنیم . پرستار برای سالمند آلزایمری دارید؟

  پاسخ
  • مدیر موسسه
   مدیر موسسه گفته:

   بله ، برای مشاوره در این زمینه برای انتخاب پرستار مد نظرتان با کارشناسان ما تماس بگیرید

   پاسخ
 4. متین غلامی
  متین غلامی گفته:

  سلام من پدربزرگم دچار بیماری ام اس شده واقعا نمیدونیم چطور ازش مراقبت کنیم چون بیماریش نیاز به مراقبت خاص داره . شما پرستاری دارید که بتونه هم ارش مراقبت کنه هم رژیم غذاییشو منظم کنه؟

  پاسخ
  • مدیر موسسه
   مدیر موسسه گفته:

   بله ، پرستاران ما توانایی مراقبت از تمامی سالمندان دچار بیماریی های خاص را دارند

   پاسخ
 5. Zahra
  Zahra گفته:

  چطور میتوان به عنوان پرستار با تیم شما کار کرد؟
  اموزشهای لازم جهت نگهداری رو از کجا میشه دید؟

  پاسخ
 6. آرمان آریامهر
  آرمان آریامهر گفته:

  به شدت با چیزایی که نوشتید مخالفم
  ما ی پرستار رو خودمون استخدام کردیم هم ارزون تر هم کاربلد تر از هر پرستار نمایی بود که شما نویسندگان دارید تبلیغشون رو میکنید
  از مرگ سه تا از رفیقام واسه کرونا گریه نکردم اما وقتی کرونا این بانو را از من و مادرم گرفت واقعا گریه کردم

  پاسخ
  • مدیر موسسه
   مدیر موسسه گفته:

   با سلام ، شرایط شما یک شرایط خاص است ، در 90% از مواقع اگر پرستاری را بدون شناخت ، مدارک ، تعهد و تحقیق در داشتن و یا نداشتن سوء پیشینه بصورت شخصی استخدام کنید دچار مشکل می شوید . هیچ زمانتی در استخدام پرستار بصورت شخصی وجود ندارد و ریسک بالایی متحمل شخص استخدام کننده می شود.

   پاسخ
  • مدیر موسسه
   مدیر موسسه گفته:

   با سلام و سپاس . نرخ پرستار ها بر اساس شرابط و خدمات مورد نیاز شما متغییر است . جهت انتخاب پرستار مناسب و تعیین هزینه با کارشناسان ما تماس بگیرید.

   پاسخ
  • مدیر موسسه
   مدیر موسسه گفته:

   با سلام بله شما میتوانید برای استخدام پرستار سالمند پوشکی با ما در تماس باشید یا از طریق فرم در خواست پرستار درخواست پرستار بدهید.

   پاسخ
  • مدیر موسسه
   مدیر موسسه گفته:

   با سلام بله شما میتوانید برای استخدام پرستار سالمند پوشکی با ما در تماس باشید یا از طریق فرم در خواست پرستار درخواست پرستار بدهید.

   پاسخ
 7. مژگان
  مژگان گفته:

  از 3 تا شرکت دیگه پرستار گرفتم حتی از آشناهامون بهم پرستار منزل معرفی کردن ولی هیچ کدوم از پرستار سالمند شما بهتر نبودن . واقعا راضیم

  پاسخ
 8. donya75
  donya75 گفته:

  برای مادر بزرگم پرستار سالمند گرفتم مادربزرگم خیلی راضیه با پرستار شما دوست شده حالش بهتر شده

  پاسخ
 9. sina md
  sina md گفته:

  سلام خسته نباشید . من پرستار سالمند هستم میخواستم با شما همکار داشته باشم . ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ
 10. سارا
  سارا گفته:

  سلام،
  اگر شرایط پرستار ارسالی شما با شرایط ما همخوانی نداشته باشد، آیا امکان جایگزینی پرستار هست؟

  پاسخ
 11. محسنی
  محسنی گفته:

  من واسه پدرم پرستار گرفتم از شما و نقریبا دو ساله پرستار سالمندی که گرفتم با ماست و جزعی از خانوادمون شده . ممنونم از شما

  پاسخ
 12. نشونت
  نشونت گفته:

  سلام. واقعا ممنونیم از اینکه تلاش میکنید محتوای خوب و کاربردی
  به کاربران تون ارائه بدید.

  پاسخ
 13. سمیه
  سمیه گفته:

  من از طریق شرکت شما 2 ساله که پرستار سالمند استخدام میکنم و خواستم تشکر کنم از بایت پشتیبانی خوبتون

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 1 =