استخدام پرستار سالمند در ولنجک ( هزینه استخدام )

پرستار سالمند در ولنجک

انسان مراحل زندگی مختلفی دارد که هر مرحله از زندگی انسان با مراحل قبلی متفاوت است از نوزادی گرفته تا جوانی و سالمندی ( پیری ) . سالمندی جز مراحل حساس و مهم زندگی هر فرد است که برخی از افراد در این سن نیاز به مراقبت بیشتری دارند و حتی نمی توانند برخی کارهای ساده ی روزمره خود چون غذا خوردن را انجام دهند بنابراین در اینجا استخدام یک پرستار سالمند برای چنین اشخاصی ضروری است .

استخدام پرستار سالمند در ولنجک

ناتوانی های شخصی در این دوره از زندگی فرد سبب می شود که اطرافیان یعنی فرزندان چنین اشخاصی به فرک یک پرستار سالمند برای چنین افرادی بیفتند اما ایا استخدام هر پرستاری برای نگهداری والدین سالخورده امکان پذیر است ؟ در پاسخ باید گفت خیر زیرا یک پرستار سالمند باید علاوه بر تخصص لازم در این زمینه از توانایی های جسمی بالاتری نیز برخوردار باشد به علاوه دارای روحیه بالاتری باشد تا بتواند با سالمند که روحیه حساسی دارد سازگار باشد .

استخدام پرستار سالمند ولنجک

افراد امروزه به دلیل مشغله های کاری که دارند ترجیح می دهند پرستاری را استخدام نمایند که نزدیک محل کار یا منزلشان باشد تا بتوانند در طول شبانه روز به خانه سر بزنند بنابراین مرکز ما یعنی مرکز خدمات پرستاری کیان مهر، پرستاران سالمند را در منطقه ولنجک تهران که آموزش های لازم پرستاری از یک سالمند را آموزش دیده اند و با تجربه هستند را به منازل شما یا در صورت نیاز به بیمارستان اعزام خواهند کرد .لازن به ذکر است که اگر در مناطق شمال تهران ساکن هستید می توانید پرستار سالمند در تجریش استخدام کنید. مطالعات پژوخشگران نشان داده است که سالمندانی که در منزل شخصی خودشان مورد مرقبت هستند به مراتب روحیه بالاتر و وضع سلامتی بهتری دارند تا نسبت به سالمندانی که در آسایشگاه ها مورد مراقبت هستند .

زیرا سالمندان به محیط خانه خود عادت کرده اند و جای تمامی وسایل را می دانند و احساس آرامش بیشتری در خانه خود دارند و مهمتر از همه خاطرات یک عمر زندگی با فرزند و همسر خود را در خانه شخصی خود دارند که همه ی این ها خود تاثیر مثبتی در ورحیه یک سالمند که تحت مراقبت پرستار سالمند است دارد .

پرستار سالمند در ولنجک

ولنجک یکی از محله های شمال غرب تهران است که جز منطقه شمیرانات به شمار می رود و افرادی که در این منطقه ساکن هستند اگر به دنبال پرستار سالمند مناسب برای سالمندان خود هستند می توانند با مرکز ما تماس بگیرند و تمامی مشخصات سالمند خود را شرح دهند تا پرستاری را به منزل شخصی چنین افرادی اعزام نماییم که آموزش های لازم را در این زمینه دیده است زیرا برهی از افراد پیر علاوه بر مراقبت نیزا به انجام برخی از کارها چون انجام تزریقات در منزل , خوردن قرص و .. دارند که خود به تنهایی نمی توانند از عهده ی آن برآیند .

5/5 - (3 امتیاز)

مرکز سلامت، آسایش و مراقبت کیان مهر با مجوز وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی و زیر نظر سازمان بهزیستی کشور قابل اعتماد و اطمینان با مدیریت با تجربه و پاسخگوئی شبانه روزی و با تیم متخصص و حرفه ای جهت رضایتمندی خانوادهای محترم میباشد. .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 5 =