استخدام پرستار سالمند در تجریش ( شرایط و هزینه استخدام )

پرستار سالمند در تجریش

سالمندی جز مراحلی از زندگی همه ی انسان ها است که در این مرحله از زندگی برخی از افراد نیاز به مراقبت بیشتری دارند و پرستار سالمند به شخصی گفته می شود که وظیفه مراقبت از سالمندان را دارد . زیرا در سالمندی شیوع برخی از بیماری ها و ناتوانی های جسمی سبب می شود که فرد خود نتواند از عهده ی برخی از کارهای روزمره خود برآید بنابراین باید به دنبال پرستار سالمند مناسب برای چنین افرادی بود .

سالمندان نیاز به مراقبت بیشتر و همچنین پرستاری بیشتری دارند زیرا فرزندان چنین افرادی امکان نگهداری آن ها را به دلیل مشغله های کاری و یا هر دلیل دیگر در برخی از موارد ندارند و در این صورت استخدام پرستار سالمند در منزل و یا در بیمارستان نیز امکان پذیر است . امروزه خدمات مراقبتی و پرستاری سالمندان به شکل فزاینده ای گسترش یافته است و پرستاران نیز آموزش های لازم را در مورد نحوه ی نگهداری از سالمندان مخصوصا سالمندان بیمار و .. گذرانده اند .

استخدام پرستار سالمند در تجریش

استخدام پرستار سالمند در تجریش

پرستار سالمند تجریش در منطقه تجریش تهران آماده ی ارائه خدمات پرستاری به سالمندان عزیز هستند که در صورت نیاز به پرستار سالمند می توانید با مرکز خدمات پرستاری کیان مهر تماس بگیرید و شرایط سالمند خود و در صورت بیمار بودن نوع بیماری آن و .. را شرح دهید تا طبق درخواست و نیاز شما پرستار سالمند را به منزل شخصی شما اعزام کنیم .

افرادی که در منطقه تجریش تهران ساکن هستند اگر به دنبال پرستار مناسب برای سالمند خود می گردند مجموعه ما بهترین پرستارها و پرسنل را به شما معرفی می کند . اگر در محدوده ی تجریش ساکن هستید می توانید پرستار سالمند در قیطریه استخدام کنید ، تا سالمند شما بتواند در آسایش و آرامش در منزل شخصی خود تحت مراقبت قرار گیرد . 

سوالی که در اینجا شایبد به ذهن خیلی از افراد خطور کند این است که در صورت نیازبه پرستار مرد بر ای خانم ها ایا این امکان پذیر است ؟ 

در پاسخ به این سوال باید بگوییم که آری ما طبق درخواست شما پرستار مرد نیز اعزام می نماییم زیرا برخی از سالمندان نیاز به جابه جایی دارند و خود به تنهایی نمی توانند از جای خود برخیزند و برخی از کارها را انجام دهند بنابراین ما طبق درخواست و پیششنهاد شما عمل می کنیم .

قیمت پرستار سالمند در تجریش

هزینه پرستار سالمند در تجریش

حقوق پرستار سالمند تجریش بسته به مصوبه دولت و وزرات بهداشت درمان دارد و خود پرستار و مرکز نیز باید در مورد قیمت و حقوق دریافتی به توافق برسند .
جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز خدمات پرستاری کیان مهر تماس حاصل فرمایید .

4.8/5 - (12 امتیاز)

مرکز سلامت، آسایش و مراقبت کیان مهر با مجوز وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی و زیر نظر سازمان بهزیستی کشور قابل اعتماد و اطمینان با مدیریت با تجربه و پاسخگوئی شبانه روزی و با تیم متخصص و حرفه ای جهت رضایتمندی خانوادهای محترم میباشد. .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + 18 =