پرستار سالمند در مرزداران ( هزینه و شرایط استخدام )

استخدام پرستار سالمند در مرزداران

پرستار سالمند در منزل یکی از حساس ترین حرفه ها می باشد . زمانی که در خانه ای سالمندی وجود داشته باشد که نیاز به مراقبت و پرستاری باشد و اعضای خانواده به هر دلیل نتوانند از وی مراقبت نمایند ،در این حالت نیاز است که از یک پرستار سالمند کمک بگیرند .یک پرستار سالمند خوب باید مهربان ودلسوز باشد و با سالمند همدلی کند .

با ناملایمات سالمند مدارا کرده و صبور باشد ونکته مهم تر اینکه عاشق کارش باشد .اگر پرستار سالمند نتواند بخوبی از پس مشکلات ایجاد شده بربیاید و نتواند سالمند را با خود همراه سازد در کارش موفق نخواهد شد و سالمند نیز افسرده می شود . اگر در منطقه مرزداران سکونت دارید و بدنبال پیدا کردن پرستار سالمند برای سالمند خانواده تان می باشید حتما به مرکز خدمات پرستاری کیان مهر مراجعه نمایید . کادر پرستاری و مراقبتی ما با چندین سال تجربه و همچنین آموزش دیده می کوشد اطمینان خاطر شما عزیزان را فراهم نموده و نیاز شما را از بابت خدمات پرستاری و مراقبتی فراهم نماید .مرکز پرستاری مراقبتی ما در اکثر نواحی تهران از جمله مرزداران فعال می باشد و آماده خدمت رسانی به همشهریان گرامی است .

استخدام پرستار سالمند در مرزداران

در چه مواردی نیاز است از خدمات مراقبی – پرستاری در منزل استفاده نماییم ؟

  • در مواردی که سالمند دچار حادثه شده و نیاز به کاردرمانی و فزیوتراپی دارد و جهت حفظ روحیه سالمند لازم است خدمات مراقبتی و پرستاری در منزل انجام شود .
  • تنها ماندن سالمند و عدم توانایی او در انجام کارهای روزمره
  • زمانی که به هر دلیل به تجهیزات پزشکی در منزل نیاز باشد .
  • سالمندان بیماری های روحی
  • سالمندان مبتلا به آلزایمر
  • سالمندان دچار محدودیت حرکت
  • جهت استراحت اعضای خانواده و تجدید قوا در آنها
  • صرفه جویی در وقت و هزینه ها
استخدام پرستار سالمند در مرزداران

چگونه می توانیم یک پرستار سالمند داشته باشیم ؟

برای استخدام پرستار سالمند کاربلد و آموزش دیده می توانید با مشاوران مرکز خدمات پرستاری کیان مهر مرزداران مشورت نمایید و پس از گفتن انتظارات خود از پرستار سالمند یکی از کادر مرکز را انتخاب نماید . مرکز مراقبتی ما در اکثر نقاط تهران فعالیت می کند می توانید پرستاری سالمند خود را با خیال راحت به ما بسپارید . اگر در مناطق غرب تهران ساکن هستید میتوانید پرستار سالمند در شهرک غرب استخدام کنید.

در انتها باید به این موضوع اشاره نمود که توجه پرستار سالمند و اطرافیان در کاهش افسردگی و افزایش اعتماد بنفس سالمند موثر بوده و به شاد شدن زندگی وی کمک خواهد کرد . برا مفرح تر کردن زندگی سالمند م توانید در زمان های معینی قرار های ملاقاتی با  دوستان و آشنایانش بگذارید  تا از هم صحبتی و تجدید دیدار آنها خوشحال شود .زیرا افراد سالمند با هم سن سالها و دوستانشان راحت تر می باشند و صمیمیت بیشتری خواهند داشت .

4.7/5 - (11 امتیاز)

مرکز سلامت، آسایش و مراقبت کیان مهر با مجوز وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی و زیر نظر سازمان بهزیستی کشور قابل اعتماد و اطمینان با مدیریت با تجربه و پاسخگوئی شبانه روزی و با تیم متخصص و حرفه ای جهت رضایتمندی خانوادهای محترم میباشد. .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 14 =