استخدام پرستار سالمند در اندرزگو ( قیمت و شرایط استخدام )

پرستار سالمند در اندرزگو

پرستار سالمند در اندرزگو

سالمندان را می توان جزو گروه های سنی حساس جامعه به شمار آورد. این افراد ممکن است به دلیل ضعف در سیستم ایمنی به بیماری های مختلفی مبتلا شوند. از این رو باید در نگهداری آنها دقت کرده و تغذیه آنها را به صورت اصولی انتخاب نمود. متأسفانه به دلایل مختلفی، امروزه این تعداد سالمندانی که به مراقبت های ویژه نیاز دارند افزایش پیدا کرده است.

 به تناسب همین افزایش نیز میزان تقاضا برای استخدام پرستار سالمند نیز رو به فزونی است. اگر در شمال شرق تهران زندگی می کنید و نیاز به استخدام پرستار سالمند در اندرزگو دارید می توانید از خدمات مرکز سلامت، آسایش و مراقبت کیان مهر استفاده نمایید. این مجموعه با سال ها تجربه در این زمینه، بهترین خدمات را در این حوزه به شما ارائه خواهد داد.

وظایف پرستار سالمند در اندرزگو چیست؟

مراقبت از سالمند در اندرزگو

پرستارانی که برای مراقبت از سالمندان انتخاب می شوند باید دوره های تخصصی را بگذرانند. آنها در این دوره ها، تخصص های مختلفی اعم از کمک بهیاری، نرس و مراقبت را آموزش دیده و می توانند بهترین خدمات را ارائه کنند. وظایف این پرستاران با توجه به وضعیت سالمندان و خواست اطرافیان آنها شامل موارد متعددی خواهد بود. این موارد به شرح زیر هستند:

رسیدگی به وضعیت بهداشتی سالمند

این افراد ممکن است به دلیل ناتوانایی که دارند نتوانند به وضعیت بهداشت خود نظارت داشته باشند. از این رو پرستاران می توانند مراقبت های بهداشتی را ارائه کرده و این نیاز سالمندان را رفع نمایند.

نظارت بر تغذیه سالمند

یکی از مهمترین مواردی که در بهبود وضعیت جسمی و روحی سالمندان تأثیر می گذار تغذیه آنها است. با توجه به بیماری هایی که این افراد دارند به غذاهایی متفاوتی نیاز خواهند داشت. پرستار سالمند به خوبی با نیازهای غذایی سالمندان آشنا هستند و برنامه مناسبی برای تغذیه آنها تدارک خواهند دید.

ارائه مراقبت های پزشکی

یکی از وظایفی که پرستار سالمند در اندرزگو دارد ارائه خدمات درمانی و پزشکی است. اگر سالمند شما به بیماری خاصی مبتلا است، می توانید این موضوع را با پرستار در میان بگذارید. این افراد می توانند در صورت نیاز درمان هایی چون سرم تراپی، تزریق وریدی، فیزیوتراپی، گفتار درمانی و … را انجام دهد. این پرستاران با توجه به تجربه ای که دارند اقدامات لازم برای رفع زخم بستر و پیشگیری از بروز آن را انجام داده و در صورت تجویز پزشک، سونداژ سالمند را نیز انجام می دهند.

توجه به روحیه و نیازهای روحی سالمند

از سالمند در منزل در اندرزگو

کی از نیازهایی که در مراقبت از سالمندان، نادیده گرفته می شود نیازهای روانی و روحی آنها است. این افراد به یک همدم و هم صحبت نیاز دارند. به همین دلیل نیز پرستاران پای صحبت های آنها نشسته و در صورت وجود مشکلی، با اقداماتی که انجام می دهند موجب رفع ناراحتی ها و اضطراب آنها خواهند شد. به این ترتیب هم اطرافیان سالمند و هم خود آنها احساس رضایت و آرامش درونی خواهند کرد. این موضوع در بهبود اوضاع روحی سالمندان و تقویت روحیه آنها تأثیر زیادی خواهد گذاشت.

هزینه پرستار سالمند در اندرزگو به چه صورت است؟

یکی از نگرانی هایی که اطرافیان سالمندان با آن روبرو هستند هزینه استخدام پرستار سالمند در اندرزگو است. این در حالی است که اگر هزینه نگهداری از سالمندان در بیمارستان و مراکز دیگر را بررسی کنید متوجه خواهید شد که هزینه استخدام پرستار، از همه آنها کمتر خواهد بود. این در حالی است که مزایایی که استفاده از خدمات این پرستاران دارد را نمی توان در هیچ کدام از روش های دیگر، تجربه کرد. علاوه بر آن اگر در مناطق شمال تهران سکونت دارید می توانید پرستار سالمند در قیطریه استخدام کنید.

در مرکز سلامت، آسایش و مراقبت کیان مهر، هزینه استخدام پرستار سالمند به عوامل متعددی بستگی دارد. بر اساس شرایط کار پرستاران و مدت زمان فعالیت آنها، این هزینه ها تعیین شده و از مشتریان دریافت می گردد. برای اطلاع از قیمت پرستار سالمند در اندرزگو با پشتیبانان ما تماس بگیرید.

ویژگی های پرستار سالمند

پرستار سالمند در اندرزگو

پرستاری که در زمینه نگهداری از سالمندان فعالیت دارد باید ویژگی هایی داشته باشد تا برای این کار، انتخاب شود. از جمله این ویژگی ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

داشتن صبر و شکیبایی

شرایط سنی و جسمی سالمندان باعث شده تا این افراد صبر و حوصله کافی برای انجام یک سری کارها را نداشته باشند. در ضمن ممکن است به دلیل این که به بیماری های مختلفی مبتلا هستند با پرستاران همکاری نکنند. به همین سبب پرستار سالمند در اندرزگو باید صبر و شکیبایی کافی داشته باشد تا از پس نگهداری از این افراد برآید.

برنامه ریزی برای امور

پرستاران حرفه ای برای مواقع ضروری، برنامه ریزی دارند. به عنوان مثال اگر وضعیت سالمند به گونه ای باشد که احتمال بروز تنش های جسمی و روحی در آنها وجود داشته باشد، پرستار باید بداند در این موارد، چه اقداماتی انجام دهد.

توجه به نیاز سالمندان

این پرستاران باید نیازهای سالمندان را در اولویت کار خود قرار دهند. این افراد باید تمام تلاش خود را بکنند تا نیازهای فیزیکی و روانی افراد مسن را برطرف کنند. در نتیجه این امر است که سالمندان و اطرافیان به آنها اعتماد کرده و دغدغه ای در مورد نگهداری از افراد سالمند نخواهند داشت.

خلاقیت و نوآوری

یکی از ویژگی های مهم در پرستار سالمندان این است که خلاقیت و نوآوری داشته باشند. همانگونه که در بخش های قبل هم گفته شد ممکن است سالمند در زمینه انجام امور درمانی نظیر مصرف داروها و یا خوردن غذا و … با پرستار همکاری نکند. در این حالت، مهم است که پرستار با خلاقیت خود، سالمند را قانع به همکاری نماید.

اهمیت استفاده از خدمات پرستار سالمند در اندرزگو

هزینه پرستار سالمند در اندرزگو

زمانی که از خدمات پرستار سالمند در اندرزگو استفاده می کنید حتماً از بابت نحوه نگهداری از سالمند، آسوده خاطر خواهید بود. این مزیت را می توان مهمترین دلیل استفاده از تجربه این افراد دانست.

 اگر از پرستاران حرفه ای این مرکز خدمات پرستاری استفاده کنید مطمئن باشید که تمامی نیازهای سالمند اعم از نیازهای درمانی، تغذیه ای، سرگرمی و … به بهترین شکل ممکن برطرف خواهد شد.

 این پرستاران بسته به وضعیت جسمی و روحی سالمند، تمامی شرایط پیرامونی را فراهم می کند تا این افراد احساس راحتی کرده و روند درمان آنها به صورت اصولی ادامه پیدا کند.

5/5 - (11 امتیاز)

مرکز سلامت، آسایش و مراقبت کیان مهر با مجوز وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی و زیر نظر سازمان بهزیستی کشور قابل اعتماد و اطمینان با مدیریت با تجربه و پاسخگوئی شبانه روزی و با تیم متخصص و حرفه ای جهت رضایتمندی خانوادهای محترم میباشد. .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 2 =