پرستار سالمند در آریاشهر ( هزینه و شرایط استخدام )

پرستار سالمند در آریاشهر

پرستاری از سالمند یکی از مشاغل حساس و بسیار مهم می باشد، زیرا در این دوران از طرفی ناتوانی فرد در انجام امور روزمره باعث احساس نیاز بیشتر به افراد متخصص و توانمند می شود و از طرفی در این دوران بسیاری از بیماری ها به سراغ فرد می آید.

 در نتیجه پرستاری از سالمندان نیاز به احساس مسئولیت داشته و اینکه پرستار با مسایل مربوط به پزشکی و داروها نیز آشنایی کافی داشته باشد.

 پرستار سالمند در آریاشهر به سالمندان کمک می کند تا بجای اجبار به سکونت در خانه سالمندان، این دوران را در منزل خود سپری نموده و از بهترین خدمات پزشکی و مراقبتی برخوردار شوند.

استخدام پرستار سالمند در آریاشهر

پرستاری از سالمند در منزل چه مزایایی دارد

پرستاری از سالمند در آریاشهر یکی از بهترین مراکز خدماتی است که کمک گرفتن از این مرکز مزایای زیر را به همراه دارد:

سالمندان در منزل شخصی خود احساس آرامش و امنیت بیشتری کرده و از نظر روحی در شرایط بهتری بسر می برند. اعتماد به نفس در این افراد بالاتر رفته و تاثیر زیادی در درمان بسیاری از بیماری ها دارد.

مراقبت از سالمندانی که دچار آلزایمر یا بیماری هایی که سطح تمرکز و یادآوری فرد را تقلیل می دهد، شده اند به علت آشنایی سالمند با محیط منزل شخصی و بیرون از این محیط اهمیت زیادی دارد.

به دلیل اینکه پرستاری از سالمند در منزل برای یک نفر انجام می شود، دقت و تمرکز بالاتر رفته و خدمات ارائه شده کیفیت بهتری دارد.

پرستاری از سالمند در آریاشهر چه خدماتی را ارائه می دهد

با استفاده از نیروی پرستار از سالمندان در منزل می توان از خدمات زیر استفاده نمود:

تحلیل نیروی جسمانی در سالمندان باعث می شود تا این افراد برای انجام فعالیت های روزمره نیاز به خدماتی مانند کاردرمانی، فیزیوتراپی و … پیدا نمایند. انجام این خدمات در منزل با کیفیت بهتری انجام می شود.

کلیه خدمات پرستاری و پزشکی برای سالمندان از قبیل سرم تراپی، تزریق انسولین، تزریقات وریدی و …قابل انجام است.

با استفاده از خدمات پرستاری از سالمند در آریاشهر، به افرادی که دچار محدودیت های حرکتی بوده و یا بیماری هایی مانند ام اس یا آلزایمر دارند خدمات ارزنده ای ارائه می شود.

با کمک گیری از پرستار در منزل، فرصت کافی برای سایر افراد خانواده داده می شود تا تجدید قوا نمایند. این مورد برای افرادی که شاغل بوده و زمان کمی را در منزل بسر می برند، بسیار اهمیت دارد. در نتیجه سطح ارتباط افراد خانواده با سالمند بالاتر رفته و در بهبود وضعیت روحی و روانی افراد خانواده و سالمندان تاثیر بهتری را خواهد گذاشت.

در این مراکز آموزش های لازم و تخصصی به پرستاران داده می شود تا در ارائه خدمات دچار مشکل نشوند. با این تخصص ها ، نیاز به مراجعه به بیمارستان و مراکز درمانی کمتر می شود و فرد می تواند به سرعت و دقت از خدمات پزشکی و پرستاری بهره بگیرد.

از سالمند در آریاشهر

آشنایی با انواع خدمات مراقبتی ـ پرستاری سالمندان در آریاشهر

در زمان مراجعه برای استفاده از خدمات پرستاری از سالمند در آریاشهر، لازم است تا وضعیت سلامت سالمند و مراقبت هایی که نیاز است توضیح داده شود. زیرا در این مراکز انواع خدمات پزشکی تخصصی و فوق تخصصی، خدمات پرستاری، خدمات مربوط به مراقبت و نظافت سالمندان و … ارائه می شود. علاوه بر آن اگر در مناطق غرب تهران ساکنید می توانید پرستار سالمند در ستارخان استخدام کنید.

اینکه نیاز به کدامیک از این خدمات دارید، بستگی به وضعیت سالمند دارد. از طرفی سطح خدمات نیز متفاوت است. لازم است در مورد اینکه به چه سطح از این خدمات نیاز دارید ، نیز اطلاعات لازم را داشته باشید. کلیه این خدمات می تواند در سطح نیروهای مجرب، بهیاران، پرستاران باسابقه و … ارائه شود.  

خدمات تخصصی و فوق تخصصی پزشکی

در برخی موارد نیاز است تا پزشک متخصص در منزل حضور داشته و سالمند تحت درمان قرار گیرد. بنابراین می توانید در زمان درخواست خدمات، در خصوص حضور پزشک به صورت دوره ای اعلام نیاز نمایید.

خدمات مراقبتی و نظافتی

محدودیت در انجام فعالیت های روزانه در سالمندان باعث می شود تا در این سنین نیاز به کمک گرفتن از خدمات نظافتی و مراقبتی باشد. این خدمات عبارتند از:

رفع نیازهای روحی و روانی سالمند

کمک به سالمند از نظر روحی و روانی از طریق مصاحبت با سالمند، گذران وقت زیاد برای فعالیت هایی که باعث بالارفتن سطح نشاط می شود مانند رفتن به پارک و یا پیاده روی و …

رفع نیازهای روزانه

کمک به سالمند در انجام فعالیت های روزمره مانند غذا خوردن، جابجا شدن از روی تخت، کمک به پوشیدن لباس و ..

رفع نیازهای بهداشتی

کمک به سالمند در انجام فعالیت های بهداشتی و نظافتی مانند حمام رفتن، کمک به رعایت بهداشت دهان و دندان، تعویض ملحفه ها و …

سالمندان تنها

برای سالمندانی که تنها زندگی می کنند خدماتی مانند آشپزی، شست و شوی ظروف و نظافت منزل و … در کنار سایر خدمات پزشکی و پرستاری انجام می شود.   

هزینه پرستار سالمند در آریاشهر

خدمات پرستاری از سالمند در آریاشهر

بیشترین نیاز سالمندان در منزل به خدمات پرستاری می باشد. در زمان درخواست خدمات لازم است سطح پرستاری را که می خواهید بر اساس نیاز و وضعیت جسمانی سالمند بیان نمایید. بیشترین خدمات آسایش ایده آل که در اکثر سطوح پرستاری ارائه می شود عبارتند از:

  • رسیدگی به سالمند بر اساس توصیه های پزشکی مانند تنظیم زمان مصرف داروها، دوز داروها و …
  • تزریق سرم و نیز در صورت نیاز تزریق انسولین به سالمندان
  • انواع تزریقات وریدی و عضلانی
  • مراقبت از سوند، محل زخم، تعویض پانسمان و … برای جلوگیری از عفونت
  • اندازه گیری فشار خون، ضربان قلب و دمای بدن سالمند

در کنار این خدمات رایج، خدماتی مانند گفتار درمانی، کاردرمانی ، فیزیوتراپی و … بنا به نیاز سالمند و به صورت تخصصی در مرکز خدمات پرستاری از سالمند در آریاشهر ارائه می شود.

هزینه پرستاری از سالمند در آریاشهر

هزینه پرستاری از سالمند در مراکز خدمات پرستاری و پزشکی  بستگی به موارد زیر دارد:

  • پرستاری شامل خدمات پزشکی و یا نظافتی و مراقبتی نیز باشد یا خیر
  • سطح خدمات ارائه شده بسته به وضعیت سالمند
  • مدت زمانی که نیاز است پرستار در کنار سالمند بوده و خدمات مورد نظر را ارائه نماید

 

5/5 - (5 امتیاز)

مرکز خدمات پرستاری آسایش ایده آل با مجوز وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی و زیر نظر سازمان بهزیستی کشور قابل اعتماد و اطمینان با مدیریت با تجربه و پاسخگوئی شبانه روزی و با تیم متخصص و حرفه ای جهت رضایتمندی خانوادهای محترم میباشد. .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *