پرستار نوزاد و پرستار کودک ولنجک

پرستار نوزاد و کودک در ولنجک

مرکز خدمات پرستاری کیان مهر یکی از بزرگتری ومعتبرترین مرکز قابل اعتماد برای ارائه خدماتی چون مراقبت از سالمندان، بیماران و کودکان است که در صورت نیاز می توانید با شماره تلفن های این مرکز تماس بگیرید.

والدین به دلیل مشغله های کاری که دارند برای نگهداری از فرزند خود نیاز به پرستار کودک دارند که بتوانند با آرامش خاطر فرزند خود را به دست پرستار بسپارند. تمامی پرستاران مرکز ما آموزش های لازم را در مورد نگهداری از نوزادان، کودکان دیده اند و شما می توانید طبق سلیقه شخصی خود و انتخابتان ( فرزندتان نیز می تواند در انتخاب پرستار خود سهیم باشد ) پرستار کودک را انتخاب نمایید.

پرستار نوزاد در ولنجک

استخدام پرستار کودک در ولنجک

در برخی از موارد والدین ترجیح می دهند پرستار به محیط خانه آن ها نزدیک باشد در این صورت مرکز ما در هر منطقه آماده ی ارائه خدمات و همچنین اعزام پرستار نوزاد است که منطقه ولنجک تهران نیز از این قاعده مستثنی نیست و افرادی که در این منطقه شمال غرب تهران ساکن هستند می توانند پرستاری را انتخاب نمایند که در این منطقه باشد و بتوانید هم در صورت نیاز به فرزند خود سربزنید و هم به کارهای خود رسیدگی نمایید.

تربیت فرزند امری بسیار حساس و مهم است که نباید آن را به دست هر کسی سپرد زیرا پرستاران تاثیر مهمی در شکل گیری شخصیت فرزند شما دارند بنابراین می توانید در انتخاب پرستار برای کودک خود حساس باشید و در صورت عدم رضایت پرستار دیگری را به منزل شخصی یا هر مکان دلخواه اعزام نماییم.

پرستار کودک در ولنجک

پرستار کودک ولنجک

پرستاران کودک باید آموزش های لازم را در مورد نگهداری از کودکان و همچنین دوره های تربیت فرزند و روانشناسی را دیده باشند تا بتوانند با فرزند شما به خوبی رفتار کنند زیرا حتی یک رفتار ناشازگار در شکل گیری شخصیت فرزند شما تاثیر منفی دارد بنابراین پیشنهاد می کنیم برای انتخاب پرستار با مرکز ما تماس بگیرید تا راهنمایی های لازم را در خصوص انتخاب بهترین پرستار متناسب با روحیات فرزند شما به شما معرفی نماییم.

اگر به دنبال پرستار کودک در منطقه ولنجک تهران هستید می توانید با مرکز کیان مهر تماس بگیرید و مشاوره های لازم را در خصوص پرستار کودک، نحوه ی نگهداری از فرزند دلبندتان و … شرح دهید.

5/5 - (1 امتیاز)

مرکز سلامت، آسایش و مراقبت کیان مهر با مجوز وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی و زیر نظر سازمان بهزیستی کشور قابل اعتماد و اطمینان با مدیریت با تجربه و پاسخگوئی شبانه روزی و با تیم متخصص و حرفه ای جهت رضایتمندی خانوادهای محترم میباشد. .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 5 =