استخدام پرستار سالمند در پونک ( هزینه استخدام )

پرستار سالمند در پونک

پرستار سالمند در پونک تهران

مراقبت از سالمند در منزل می تواند افراد خانه را دچار چالش های بزرگی کند. زیرا این افراد به صورت تخصصی با نحوه نگهداری از این سالمندان آشنا نیستند. به همین دلیل نیز نمی توانند به درستی، نیازهای آنها را برآورده کنند.

 همین موضوع باعث شده تا مراکز مختلفی اقدام به ارائه خدمات مراقبت از سالمندان کرده و در این جهت، از افراد باتجربه بهره بگیرند. مرکز خدمات پرستاری کیان مهر از جمله این مراکز است که از کادر حرفه ای و متخصص برخوردار بوده و خدمات نگهداری از افراد سالمند را در عالی ترین سطح ارائه می کند. 

این مرکز، مناطق مختلف تهران را تحت پوشش دارد. شما عزیزان می توانید برای استخدام پرستار سالمند در پونک به این مرکز مراجعه کنید.

مزیت های استفاده از پرستار سالمند در پونک

اگر در منزل، سالمندی دارید حتماً می دانید که برای نگهداری از وی چه مشکلاتی بر سر راه وجود دارد، مخصوصاً اگر وی به بیماری های متعددی چون ام اس، ای ال اس، دیابت، فشار خون و … مبتلا باشد. برخی افراد ترجیح می دهند این سالمندان را به خانه سالمندان و یا بیمارستان منتقل کنند تا نگهداری از آنها به صورت حرفه ای انجام شود.

 این در حالی است که دوری از خانواده می تواند اوضاع افراد سالمند را وخیم تر کند. به همین سبب توصیه می شود بجای انتقال افراد مسن به این مکان ها، پرستاری استخدام کنید تا علاوه بر نگهداری از سالمند به صورت اصولی، به بهبود سریع تر وی کمک کنید.لازم به ذکر است که اگر در غرب سکونت دارید می توانید پرستار سالمند در آزادی استخدام کنید.

پرستارانی که برای مراقبت از سالمندان آموزش دیده اند می توانند با نگهداری صحیح از این افراد، به بهبود زخم بستر در این افراد کمک کنند. در ضمن می توانید در صورت نیاز به کنترل فشار خون، گفتار درمانی، فیزیوتراپی و مواردی از این قبیل نیز از کمک این پرستاران استفاده کنید. 

با استخدام پرستار سالمند در پونک می توانید تمامی اقدامات لازم در جهت درمان بیماری سالمندان و همچنین جلوگیری از بروز بیماری های دیگر را به موقع انجام دهید.

استخدام پرستار سالمند در پونک

ویژگی های پرستار سالمند در پونک

پرستارانی که در زمینه مراقبت از سالمندان فعالیت دارند دوره های تخصصی را گذرانده اند. به همین دلیل نیز بهترین عملکرد را در مواقع حساس خواهند داشت. البته لازم است برای استخدام چنین پرستارانی، به مراکز معتبر مراجعه کرده و با ویژگی های پرستار سالمند، آشنا باشید. این ویژگی ها به شرح زیر هستند:

• مسئولیت پذیری و تعهد

از جمله مهمترین ویژگی هایی که یک پرستار سالمند باید داشته باشد، مسئولیت پذیری و تعهد است. وی باید نسبت به اوضاع سالمند، اشراف داشته و بتواند در مواقع ضروری، اقدامات لازم در جهت رفع مشکلات وی را انجام دهد.

 پرستاران دوره دیده به خوبی می دانند که در صورت زوال عقل در سالمندان و یا وجود بیماری هایی نظیر یبوست، چه اقداماتی باید انجام شود. 

از این رو با استخدام پرستار سالمند در پونک می توان مطمئن بود که مشکلی برای بیماران سالمند به وجود نخواهد آمد. وجود علاقه به کار سبب می گردد تا پرستاران به کار خود اهمیت داده و برای نتیجه بخش بودن آن تلاش کنند.

• صبر و استقامت

سالمندان ممکن است روحیات متفاوتی داشته باشند. بالا رفتن سن و همچنین بروز بیماری مختلف باعث می شود تا روحیات و خلقیات این عزیزان به صورت کلی تغییر کند. از این رو پرستاری که برای نگهداری سالمند انتخاب می شود باید صبر و شکیبایی بالایی داشته باشد. 

باید بتواند در شرایط مختلف، بهترین تصمیمات را اتخاذ کرده و با استفاده از روش های مختلفی، سالمند را به همکاری در درمان و نگهداری، متقاعد کند. در اکثر موارد، سالمندان با مراقب خود همکاری نمی کنند. 

به همین سبب هم برنامه ها آن گونه که برنامه ریزی شده اند پیش نمی رود. پرستار سالمند باید در این حالت، انعطاف پذیری داشته و بتواند با استفاده از روش های متعدد، بر این مشکلات پیروز شود. با توجه به این گفته ها می توان گفت بهترین پرستار سالمند در پونک کسی است که صبور بوده و انعطاف پذیری داشته باشد.

• درک وضعیت سالمند

سالمندان به دلیل شرایطی که دارند دارای روحیه بسیار حساسی می باشند. از این رو باید در رفتار با آنها بسیار ملایم و ثابت قدم بود. آنها نمی توانند پیام های متناقضی را که ممکن است از سوی پرستار به وی منتقل شود درک کنند.

 پرستاری که دارای درک خوبی باشد می داند که برای بهبودی وضعیت این سالمندان باید در رفتار با آنها، آرام باشند، سیگنال های مثبت به آنها انتقال دهند و وضعیت آنها را درک کرده و متناسب با آن، با وی رفتار کنند.

 مراقبت از سالمند مستلزم آن است که با آنها به مهربانی رفتار کرده و پای صحبت های وی بنشینید. به نیازهای آنها توجه کرده و اقدامات لازم برای برآورده کردن آنها را انجام دهید.

خدمات پرستار سالمند در پونک

هزینه پرستار سالمند در پونک

پرستاری از سالمند باعث می شود تا اعضای خانواده احساس خستگی کرده و در نتیجه نتوانند آن گونه که باید، از اعضای مسن خانواده نگهداری کنند.

 برخلاف تصور عموم، رسیدگی به سالمندان تنها به این موارد که داروهای وی باید به موقع مصرف شده و یا ظاهر وی باید تمیز باشد ختم نمی شود. این افراد به مراقبت های بیشتری نیاز دارند. پرستار سالمند در پونک دوره های کمک بهیاری را گذرانده و آماده ارائه خدمات متنوعی بوده و تمامی آنها را با کیفیت بالا ارائه می کند.

مراقبت و نگهداری از سالمندان، انجام امور پزشکی نظیر تست فشار خون، ارائه مراقبت های سرطانی و مواردی از این قبیل، از خدمات این افراد به شمار می رود.

 با استفاده از تجربه و دانش این پرستاران می توانید از بابت انجام اقدامات درمانی و نگهداری از سالمندان آسوده خاطر باشید. در این حالت، سالمندان نیز در مقابل افراد خانواده، معذوریتی نداشته و حس امنیت و آرامش بیشتری خواهند کرد.

قیمت پرستار سالمند در پونک

هزینه پرستاری از سالمند در مرکز خدمات پرستاری در منزل کیان مهر، بر اساس فاکتورهای مختلفی محاسبه می شود. نوع بیماری افراد سالمند، مراقبت های مورد نیاز و ساعت کاری مد نظر برای پرستار، از جمله فاکتورهایی است که تعیین می کند هزینه پرستار سالمند در پونک چه میزان باشد.

 این مرکز تمام تلاش خود را در جهت ارائه بهترین خدمات و کسب رضایت تمامی مشتریان و سالمندان عزیز می کند و تاکنون توانسته در این امر، موفق باشد.

5/5 - (9 امتیاز)

مرکز سلامت، آسایش و مراقبت کیان مهر با مجوز وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی و زیر نظر سازمان بهزیستی کشور قابل اعتماد و اطمینان با مدیریت با تجربه و پاسخگوئی شبانه روزی و با تیم متخصص و حرفه ای جهت رضایتمندی خانوادهای محترم میباشد. .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + شش =