پرستار سالمند در تهرانپارس ( استخدام پرستار سالمند در تهرانپارس )

مراقبت از سالمند در تهرانپارس

برخی از سالمندان به پرستار سالمند نیاز دارند و شرایط جسمانی شان به گونه ای است که باید پرستاری به صورت تمام وقت و یا نیمه وقت از آنها پرستاری نمایند . در گذشته زمانی که سالمندی دچار نقص حرکتی و جسمانی می شد اعضای خانواده در هر شرایطی که قرار داشتند ،مجبور بودن از سالمند خود نگهداری نمایند اما امروزه با گسترش مراکز مراقبتی و پرستاری ،می توانند با بررسی و تحقیقات یک مرکز مطمئن را انتخاب نموده و پرستاری از سالمند خود را به وی بسپارند .

در همه نقاط کشور عزیمان امروزه این مراکز مراقبتی تاسیس شده است و به ارائه خدمات به مردم می پردازند . در ناحیه تهرانپارس تهران نیز مرکز خدمات پرستاری فراوانی وجود دارد که مرکز خدمات پرستاری کیان مهر یکی از معتبر ترین این مراکز می باشد که در سطح تهرانپارس به همشهریان گرامی ارائه خدمات می کند .در مرکز ما پرستاران و بهیاران ماهر و آموزش دیده ای وجود دارند که برای هر سالمندی با وضعیت های مختلف می توانند خدمات مراقبتی و پرستاری ارائه دهند .کافیست در زمان نیاز به پرستار سالمند به مرکز ما مراجعه نموده و نسبت به استخدام پرستار و مراقبت اقدام نمایید .

استخدام پرستار سالمند در تهرانپارس

نمونه خدماتی که به سالمندان ارائه می شود ؟

  • ورزش و پیاده روی روزانه
  • باغبانی
  • نگهداری از حیوانات خانگی سالمند
  • گوش دادن به موسیقی
  • مطالعه و فعالیت های فرهنگی مشارکت در انجمن های داوطلبانه
  • تماشای برنامه مورد علاقه
  • تغذیه سر موقع
  • بررسی و رعایت مصرف داروها
  • انجام امور مربوط به پزشکی
  • تمیزکاری محیط خانه
پرستار سالمند در تهرانپارس

شرایط استخدام پرستار سالمند در تهرانپارس

اگر می خواهید شرایط استخدام پرستار سالمند در تهرانپارس را بدانید پیشنهاد می کنیم به ادامه مطلب توجه فرمایید :

نیازهای مراقبتی سالمند شامل نیاز هایی مانند نیازهای مراقبتی ،بهداشتی ،رفاهی ،اجتماعی و معنوی می باشد. معمولا اعضای خانواده با توجه به مشغله های فراوان امروزه نمی توانند از پس همه این نیازها بربیایند بنابرین بهترین گزینه موجود استخدام پرستارسالمند در منزل می باشد .یک پرستار سالمند خوب باید بتواند همه این نیازهارا با شرایط مطلوب پاسخ دهد تا سالمند اطمینان خاطر داشته باشد و با پرستار سالمند احساس راحتی نماید .

پرستاران مرکز کیان مهر تهرانپارس با دارا بودن مدارک تخصصی و گذراندن دوره های مخصوص آموزشی ،با تسلط کامل می توانند از سالمندان شما مراقبت نمایند . مسلط بودن پرستاران مرکز کیان مهر به اصول مراقبتی و ارتباطی سبب افزایش اعتبارو شهرت مرکز مراقبتی ما شده است .زمانی که یک پرستار سالمند با توجه به وضعیت جسمانی و شرایط سالمند استخدام می شود ،می تواند با مهربانی و صمیمیت با سالمند ارتباط خوبی را برقرار کند و زندگی شاد و مفرحی را برای سالمند فراهم کند .
پرستار سالمند استخدام شده باید کامل با اصول مراقبت ونگهداری از سالمند آشنا بوده و همچنین سن و شرایط سالمند را در نظر بگیرد .تا بتواند مسئولیت پرستاری و مراقبت از سالمند را به نحو احسن و با موفقیت انجام دهد .

5/5 - (10 امتیاز)

مرکز سلامت، آسایش و مراقبت کیان مهر با مجوز وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی و زیر نظر سازمان بهزیستی کشور قابل اعتماد و اطمینان با مدیریت با تجربه و پاسخگوئی شبانه روزی و با تیم متخصص و حرفه ای جهت رضایتمندی خانوادهای محترم میباشد. .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + هفده =