قیمت استخدام پرستار کودک در منزل منطقه ونک

پرستار کودک در ونک

امروزه بیشتر والدین به دلایلی همچون مشغله ی کاری برای مراقبت از کودکشان نیازمند پرستار کودک هستند. پرستار کودک بایستی مهارت و تجربه کافی در زمینه نگهداری از کودک داشته باشد، چرا که مراقبت از کودک مسئولیت بزرگی می باشد و هرگونه سهل انگاری ممکن است مشکلات جدی در آینده به وجود آورد. اما سوالی که ممکن است برای خیلی از افراد پیش آید این است که:

از کجا یک پرستار کودک استخدام کنیم؟

پرستار کودک در ونک

حقوق دریافتی یک پرستار کودک چقدر است؟ و یک پرستار کودک چه خدماتی می تواند ارائه دهد؟ در پاسخ کلی به سوالات فوق باید بگوییم که؛ اگر شما هم جزو دسته افرادی هستید که می خواهید پرستاری کودک خود را به یک پرستار قابل اطمینان بسپارید، و نیازمند یک پرستار کودک درونک مرکز سلامت، آسایش و مراقبت کیان مهر می تواند انتخاب ایده آلی برای شما باشد. این مرکز می تواند پرستاران خود را به قسمت های مختلف شهر تهران اعزام کند. پرستاران این مرکز با حقوقی متناسب، کیفیت بالایی از خدمات را ارائه می دهند. در ادامه این مقاله در این رابطه بیشتر صحبت می کنیم با مرکز سلامت، آسایش و مراقبت کیان مهر همراه باشید.

خصوصیات پرستار کودک با تجربه

پرستار کودک در ونک

یک پرستار کودک در وهله ی اول بایستی عاشق بچه ها باشد و با بچه ها به مانند فرزند خود رفتار کند. همچنین یک پرستار خوب بایستی در زمینه کودکیاری، نحوه برقراری ارتباط با کودک آموزش دیده و مهارت کافی در این زمینه کسب کرده باشد.صبر، حوصله و مهربان بودن پرستار باعث می شود که کودک و پرستار هر دو در کنار هم احساس خوبی داشته باشند. داشتن خلاقیت و توانایی انجام بازی های حرکتی و ذهنی از دیگر خصوصیات یک پرستار خوب می باشد.

پرستار کودک در منزل ممکن است فقط وظیفه ی مراقبت از بچه را بر عهده داشته باشد و یا ممکن است بنا به خواسته ی والدین به برخی از کارهای منزل نیز رسیدگی کند. در واقع هرپرستار بسته به سن کودک و تعداد کودکانی که پرستار قرار است از آن ها مراقبت کند، مسئولیت های متفاوتی خواهد داشت. مثلا د مورد نوزاد پرستار لازم است به نوزاد به موقع شیر دهد و به طور منظم او را بخواباند و پوشکش را تعویض کند. ولی این مسئولیت در برابر کودکان بزرگ تر متفاوت خواهد بود.

از جمله خدمات ارائه شده توسط پرستار کودک در ونک

خدمات ارائه شده توسط پرستار کودک در ونک

امروزه پرستار کودک در خانه به یک نیاز اساسی برای والدین تبدیل شده است. چراکه به دلایل مشغله های زیاد و کارهای بیرون از منزل امکان مراقبت از کودک برای والدین مقدور نمی باشد. از جمله خدماتی که پرستار کودک ارائه می دهد، عبارتند از:

  • تغذیه کودکان
  • رسیدگی به بهداشت کودک
  • در مورد نوزادان، تعویض پوشک و خواب منظم
  • حفظ امنیت کودک
  • ورزش کردن با کودک
  • انجام بازی های فکری و خلاقانه

هزینه و حقوق پرستار کودک در ونک

هزینه استخدام پرستار

حقوق دریافتی پرستار، بسته به مسئولیت های واگذار شده به وی متفاوت خواهد بود. برای مثال تعداد کودکانی که پرستار از آن ها مراقبت می کند، رسیدگی به کارهای منزل، ساعات کاری پرستار، مقطع کاری پرستار (اینکه پرستار به صورت شبانه روزی از کودک مراقبت می کند یا فقط روزانه ) همگی در تعیین حقوق پرستار کودک موثر خواهند بود.

مرکز سلامت، آسایش و مراقبت کیان مهر یکی از مراکز معتبر در زمینه پرستاری و مراقبت از کودک و سالمند می باشد. حقوق پرستار کودک در ونک به دلیل کیفیت بالای خدماتی که ارائه می دهند، بسیار مقرون به صرفه می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با حقوق دریافتی و یا هرگونه سوال دیگر می توانید با کارشناسان خدمات پرستاری در منزل کیان مهر تماس حاصل فرمایید.

4.5/5 - (2 امتیاز)

مرکز سلامت، آسایش و مراقبت کیان مهر با مجوز وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی و زیر نظر سازمان بهزیستی کشور قابل اعتماد و اطمینان با مدیریت با تجربه و پاسخگوئی شبانه روزی و با تیم متخصص و حرفه ای جهت رضایتمندی خانوادهای محترم میباشد. .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × سه =