پرستار کودک در فرشته , هزینه استخدام پرستار کودک فرشته – الهیه

پرستار کودک در فرشته، قیمت و هزینه استخدام پرستار کودک در منطقه فرشته

استخدام پرستار کودک در فرشته

امروزه اصطلاح پرستار کودک بسیار رایج شده است، چرا که بسیاری از والدین به دلایل مختلفی همچون مشغله ی کاری، سبک زندگی، کمبود وقت، دور بودن از خانواده، چند قلو بودن، بیماری و .. قادر به نگهداری از فرزند خود نمی باشد.

از این رو استخدام پرستار کودک می تواند گزینه ی مناسبی باشد. نگهداری از کودک مسئولیت بزرگی می باشد و نیاز به انجام یکسری وظایف در قبال کودک می باشد. پرستار کودک بایستی باتجربه باشد و در زمینه ی مراقبت و نگهداری از کودک آموزش های لازم را دیده باشد.

برای استخدام یک پرستار کودک بایستی به یک مرکز آسایش مراقبتی معتبر مراجعه کرد. اگر شما نیازمند یک پرستار کودک در فرشته می باشید، مراجعه به مرکز سلامت، آسایش و مراقبت کیان مهر می تواند شما را در استخدام پرستار با تجربه کمک نماید. در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

ویژگی های پرستار کودک خوب

ویژگی های یک پرستار خوب

شما پرستار کودک را برای هر سنی از کودک می توانید استخدام کنید. فقط وظایف پرستار در قبال کودکان با سنین متفاوت، فرق خواهد کرد. وظیفه ی پرستار کودک در قبال یک نوزاد تغذیه به موقع، شیر دادن، تعویض پوشک و خواباندن وی می باشد. ولی برای نگهداری از یک کودک بزرگ تر پرستار باید به مواردی همچون بازی با کودک، پرورش خلاقیت ها و مهارت های کودک، برقراری ارتباط دوستانه با کودک توجه کند.

آماده سازی کودک برای استخدام پرستار

سازی کودک برای آشنایی با پرستارش

به یکباره کودک خود را به پرستار نسپارید.در چند روز اول شما باید خودتان در کنار پرستار باشید، تا زمانی که کودک بتواند با پرستار آشنا شود و به وی عادت کند. بهتر است از قبل ذهنیت کودک را با این موضوع آشنا کنید. در صورتی که فرزند شما با پرستار ناسازگار باشد، حتما به این مورد دقت کنید. و در مواردی که شما در رابطه با توانایی برقراری ارتباط کودکتان مطمئن باشید، بهتر است پرستار را عوض کنید. در صورتی که کودک شما حرف می زند می توانید در مورد عملکرد پرستار از وی سوال بپرسید.

حقوق و دستمزد پرستار کودک در الهیه

هزینه استخدام پرستار در فرشته

استخدام پرستار کودک در فرشته

تعرفه حقوق پرستار همه ساله از طرف شورای عالی بیمه و خدمات درمانی مشخص می شود، ولی با این حال عوامل مختلفی در تعیین حقوق پرستار کودک دخالت دارند. مکان زندگی کودک، شرایط نیروی درخواستی و شرح وظایف پرستار در تعیین دستمزد او نقش خواهد داشت. به طور کلی طبق بررسی های انجام شده حقوق پرستار نوزاد در مقایسه با جقوق پرستار کودک بیشتر خواهد بود.

حقوق پرستار کودک به صورت ماهیانه مشخص می شود و در صورتی که والدین به زمان بیشتری جهت مراقبت نیاز داشته باشند، اضافه کاری حساب می شود. البته ممکن است در مواردی دستمزد پرستار کودک به صورت ساعتی، روزانه و یا هفتگی نیز پرداخت شود.

معمولا حقوق و دستمزد پرستار کودک بر اساس موارد زیر تعیین می شود:

 • پرستار کودک از چند کودک قرار است مراقبت کند؟
 • سابقه، تجربه و مهارت های پرستار در نگهداری کودک چقدر می باشد؟
 • در کنار مراقبت از کودک والدین چه انتظاراتی از پرستار دارند؟
 • پرستار کودک چه مدت زمانی از کودک شما مراقبت می کند؟ آیا به صورت مراقبت به صورت شبانه روزی می باشد و یا فقط روزانه؟
 • وضعیت فیزیکی کودک چگونه است؟ آیا کودک بیماری خاصی دارد و نیاز به رسیدگی های ویژه ای دارد؟
  وظایف پرستار کودک در زمان بیماری
 • داروها را به موقع به کودک بدهد.
 • علائم حیاتی کودک را بررسی کند.
 • در هنگام حرکت به کودک کمک کند.
 • در مطب یا بیمارستان کودک را همراهی کند.
 • به کودک روحیه دهد.
 • غذاهای مفید و مقوی برای کودک آماده کند.
 • از شرح حال کودک یادداشت برداری کند و به پزشک توضیحات لازم را ارائه دهد.
 • در صورت نیاز پانسمان کند.
استخدام پرستار کودک در فرشته

امروزه در شهرهای صنعتی نظیر تهران اکثر والدین شاغل می باشند و به تنهایی توان نگهداری از کودک خود را ندارند. مراکز ارائه دهنده خدمات مراقبتی می توانند به این والدین در پرستاری کودک کمک نمایند. مرکز سلامت، آسایش و مراقبت کیان مهر در قسمت های مختلف شهر تهران از جمله الهیه خدمات ارائه می دهد. از جمله خدمات ارائه شده توسط این مرکز اعزام  پرستار کودک در الهیه می باشد.

این مرکز دارای مجوز رسمی از معاونت درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی می باشد و با هدف ارتقا سطح سلامت عمومی، گامی مهم در ارائه خدمات مراقبتی برداشته است. این مرکز مراقبتی بسیار انعطاف پذیر می باشد و برای افرادی که برنامه مشخصی برای نگهداری کودک ندارند، گزینه ی مناسبی می باشد. برای دریافت هرگونه اطلاعات و دریافت پاسخ سوالات خود می توانید با کارشناسان این مرکز تماس حاصل فرمایید.

5/5 - (1 امتیاز)

مرکز سلامت، آسایش و مراقبت کیان مهر با مجوز وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی و زیر نظر سازمان بهزیستی کشور قابل اعتماد و اطمینان با مدیریت با تجربه و پاسخگوئی شبانه روزی و با تیم متخصص و حرفه ای جهت رضایتمندی خانوادهای محترم میباشد. .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × چهار =